Wieczór wybrzeża winieta

Dariusz T.: Kochaliśmy się, tak mówiła, że mnie kocha, ale jest z nim

Autor: Tadeusz Woźniak

Data publikacji: 20.02.2012 13:34

Liczba odwiedzin: 3188

Tagi: jasnowidz, przepowiednie

Czy znów będziemy parą?

Dariusz T.: Na zdjęciach, które panu wysyłam, jestem ja i moja partnerka życiowa, która mnie zostawiła dla innego. Kochaliśmy się, tak mówiła, że mnie kocha, ale jest z nim. A tyle dla niej zrobiłem, pomagałem jej, a ona tego nie doceniła. Proszę mi powiedzieć, czy ona do mnie wróci, czy znów będziemy parą? A jeśli nie, to czy znajdę jeszcze dobrą dziewczynę?

Krzysztof Jackowski: Moim zdaniem w waszym związku od dawna brakowało uczucia, to dla was obu stała się po prostu praktyczna znajomość, która trwała tak długo, aż pana partnerka zdecydowała się powiedzieć nie! Razem już nie będziecie, oboje ułożycie sobie życie z innymi partnerami. Moja rada - musi pan być bardziej pomysłowy, intrygujący, niech pan nie liczy na wdzięczność, to zawodna waluta.

Komentarze (2)

 • zawodowiec Leon (gość)

  zawodowiec Leon (gość)

  06.08.16, 20:48

  Ruchaj w dupę bracie, brutalny anal to podstawa związku

  Zgłoś

 • hary (gość)

  hary (gość)

  24.05.15, 01:43

  Dariusz nie zawracaj sobie glowy wspomnieniam,i bierz i to szybko druga dziewczyne a wszystko bedzie super, gwarantuje. Kobiety zawsze kochaja a gdy je "przycisniemy do muru" to mowia, ze to bylo wtedy a teraz jest teraz, wiec coz, robmy (mezczyzni) tak samo. MILOSC JEST ZAWSZE DGY SIE PARTNERKI ZMIENIA.

  Zgłoś


Zamknij

Twój komentarz

Jasnowidz

Grande

Wideo

Na tropie

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.