Wieczór wybrzeża winieta

Krzysztof Jackowski, Jasnowidz z Człuchowa

Autor: WW

Data publikacji: 08.02.2011 11:05

Liczba odwiedzin: 9490

Tagi: jasnowidz, przepowiednie

Wszystkich, którzy pragną się skontaktować z panem Jackowskim, zapraszamy do korzystania z naszego pośrednictwa.

Jasnowidz

Listy do jasnowidza z Człuchowa należy przysyłać na adres - Tadeusz Woźniak, ul. Władysława IV nr 43, 81-395 Gdynia. Możliwy jest też kontakt telefoniczny pod numerem 889 23 93 23

Odpowiedzi drukowane są w sobotnim wydaniu "Dziennika Bałtyckiego". Wybrane pytania i odpowiedzi pojawiają się także w serwisie Wieczór Wybrzeża.

CHCESZ POZNAĆ PRZEPOWIEDNIE JASNOWIDZA? KLIKNIJ TUTAJ

Komentarze (17)

  • iza  (gość)

    iza (gość)

    02.12.15, 16:21

    kłamie ten człowiek wymyśla bajki

    Zgłoś

  • hela (gość)

    hela (gość)

    08.06.13, 21:13

    Skoro 6 wpisów już do dzisiaj zostało usuniętych to pozostałe też trzeba usunąć. Myślę że to jakaś nieelegancka zabawa z internautami.

    Zgłoś

  • 17.04.13, 00:37

    Komentarz usunięty

  • 13.04.13, 14:58

    Komentarz usunięty

  • 13.04.13, 04:56

    Komentarz usunięty

  • 12.04.13, 19:00

    Komentarz usunięty

  • 12.04.13, 09:34

    Komentarz usunięty

  • 11.04.13, 23:45

    Komentarz usunięty

  • wróżka (gość)

    wróżka (gość)

    01.01.13, 17:38

    Z niego jasnowidz jak ze mnie biskup Flaszka.

    Zgłoś

  • weronika (gość)

    weronika (gość)

    17.04.12, 07:38

    hejka

    Zgłoś

  • monia (gość)

    monia (gość)

    30.01.12, 23:09

    witam moja koleźanka pisała do pana krzysztofa na podany adres i dostała odpowiedz w ciągu dwóch tygodni pozdrawiam

    Zgłoś

  • Jolanta (gość)

    Jolanta (gość)

    11.09.11, 16:45

    Podobno na tym linku Pani Aniu znajdzie Pani komentarze - http://pomorze.naszemiasto.pl/serwisy/jasnowidz/

    Zgłoś

  • Anka (gość)

    Anka (gość)

    01.09.11, 22:20

    Gdzie są odpowiedzi, komentarze tych co odpisał?

    Zgłoś

  • hela (gość)

    hela (gość)

    05.06.11, 18:07

    Jestem ciekawa czy uzyskała -zonia- odpowiedż, bo chyba nikt na tej stronie jak z tego wynika , nie uzyskał odpowiedzi. Pewnie Pan Jackowski nie ma na to czasu. To po co ta zabawa?

    Zgłoś

  • zonia (gość)

    zonia (gość)

    11.04.11, 19:59

    Witam chciałabym skozystac z wizji Pana Krzysztofa. ale niewiem jak mam sie do tego zabrac ,mieszkam w anglii podaje mojego meila proszę o odpowiedz bardzo mi zalezy.zoniab@buziaczek.pl z Powazaniem zofia

    Zgłoś

  • nioch (gość)

    nioch (gość)

    02.04.11, 21:48

    Pani Danko a wysłała Pani również dowód wpłaty 500 zł ? Jeśli nie ,to co się Pani dziwi ,że odpowiedzi nie ma :/

    Zgłoś

  • Danka (gość)

    Danka (gość)

    11.03.11, 18:59

    Witam serdecznie Pana Krzysztofa i pragnę zapytać o odpowiedż na moje pytania które wysłałam wraz ze zdjęciami jeszcze w pażdzierniku 2009r.. i jak śledzę odpowiedzi to jej nie znalazłam- z poważaniem Danuta Kazberuk z Białegostoku.

    Zgłoś


Zamknij